Japonské tetování

Říká se mu sice japonské tetování, ale o klasické tetování nejde. Na kůži se vzor totiž nanáší malováním za použití speciálního prášku. Japonské tetování je zcela bezbolestné a lze ho aplikovat téměř kamkoliv.

Dárkové poukázky

Pro Vaše známé, přítelkyně nebo rodinné příslušníky ráda připravím dárkové poukázky na jakékoli služby studia. Poukázka může být vypsaná na konkrétní službu nebo na konkrétní hodnotu a obdarovaná si může sama vybrat. Ke každé poukázce dostanete i dárkovou obálku. Příklad dárkového poukazu najdete zde.
K poukázce nad 500,- Kč dárek zdarma!

Prodej kosmetiky, míchání krémů "na míru" každé pleti

Pro domácí použití si můžete ve studiu koupit kosmetiku značek Alissa Beauté, Bioline, For life § Madaga a Salus. Všechny výrobky mám vyzkoušené a je s nimi dlouhodobě spokojeno množství zákaznic. Většina přípravků je zatížena jen minimálním množstvím konzervantů a barviv a obsahuje vysoký podíl účinných látek.

Zavolejte mi a přijďte vyzkoušet a nakoupit!

 

Fotografie prodej kosmetických prostředků

Aktuality

13.07.2015 13:44
Na domácí péči nyní novinka - aqua senzation gel, intenzivní hydrogel určený na všechny typy pleti. Lehký 24 hodinový gel dokonale hydratuje a...
07.11.2014 10:20
Až do konce roku si můžete dopřát při kosmetickém ošetření i teplou parafínovou koupel rukou. Z vysušené, zestárlé a vnějšími vlivy poškozené kúže...