Kosmetické masáže

Masáž nejen přispěje k lepšímu stavu Vaší pleti, ale také se při ní báječně uvolníte. Nabízím následující masáže:

 • Regenerační hladivá masáž - obličej a krkKosmetická masáž obličeje
  Jemná hladivá masáž voňavými olejíčky zakončená uvolňující akupresurou. Trvá 15 minut, cena je 150 Kč.
 • Uvolňující masáž - šíje a dekolt
  Intenzivní uvolnění šíje spolu s jemnou hladivou masáží dekoltu odplavuje stres i bolesti hlavy. Trvá 10minut, cena je 100 Kč.
 • Lymfatická zdravotní masáž - obličej, šíje a dekolt
  Pomalé intenzivní hmaty uvolní lymfatické uzliny, nastartují lymfatický systém a odplaví únavu. Trvá 25 minut, cena je 290 Kč.
 • Liftingová luxusní masáž Prestige - obličej, šíje a dekolt
  Kombinací pomalých modelujících hmatů a hladivých tahů hloubkově působícími séry dokáží vypnout pleť na dlouhou dobu. Trvá 30 minut, cena je 350 Kč.
 • Masáž horkými lávovými kameny - obličej, šíje a dekoltMasáž horkými lávovými kameny
  Hladivé tahy teplými kameny  spolu s podkládáním pod krční páteří uvolňují nejen svaly, ale i celou nervovou soustavu. Trvá 30 minut, cena je 350 Kč.
 • Bioenergetická masáž - obličej, krk a dekolt    V rámci neinvazivní mezotrapie kyselinou hyaluronovou vyplňuje vrásky, tahy jsou pomalé a příjemné, Trvá 25 minut, cena je 290 Kč
 • Mikromasáž očního okolí
  Pomalé jemné tahy okolo očí a na čele liftingovým sérem vypínají vrásky okolo očí, zbaví Vás únavy a působí i na kruhy pod očima. Trvá 15 minut, cena je 150 Kč.
 • Indická protistresová masáž hlavy
  Masáž se provádí vleže, možno i současně s maskou. Uvolňuje se celá vlasová část hlavy, střídají se tahy pomalé i rychlejší, jemné i intenzivní, včetně ušních boltců. Uvolňuje nervovou soustavu, odstraňuje bolesti hlavy a únavu. Trvá 15 minut, cena je 150 Kč.
 • Energetická magnetickými valouny.  Jediná v Brně!
  Pomalými hladivými tahy magnetickými valouny o síle 2200 gaussů dochází ke srovnání energií, vypnutí pleti a uvolnění celé nervové soustavy. Valouny z chirurgické oceli nejprve chladí okolo očí, potom působí na čakry a meridiány na obličeji a na závěr prohlubují účinek akupresury. Masáž obličeje a dekoltu trvá 25 minut, cena je 290 Kč.
 • Masážní lehátko

  Při všech kosmetických procedurách si můžete dopřát i uvolnění a protažení na masážním lůžku JADE. Lůžko je nahřívané a má masážní programy na záda, hlavu a lýtka. Princip masážního lůžka je založený na východních léčebných metodách magnetoterapie, infračerveného nahřívání a akupresury.

  Cena masáží:Masážní lůžko
  15 min    60 Kč
  30 min    90 Kč