Základní kosmetické ošetření s kosmetikou FORLIFE§Madaga

Ošetření pleťovou maskouHloubkové vyčištění  mladé mastné a problematické pleti - zahrnuje povrchové očištění pleti, změkčení a nahřívání bylinným obkladem, hloubkové čištění, aplikaci aktivního séra, laserové ošetření, přiložení masky a nanesení krému. Provádí se jen na obličeji. Časová náročnost je 60 minut.
Cena od 390 Kč

Kompletní ošetření - zahrnuje povrchové čištění, napářku, hloubkové vyčištění, masáž a masku. Kompetní ošetření obličeje a krku trvá 60 minut, při zahrnutí krční páteře a dekoltu 80 minut.
Cena v závislosti na rozsahu od 440 Kč.                                                                                        

Ucelené programy ošetření pleti s kosmetikou ALISSA a BIOLINE

Detoxikační ošetření na všechny typy pleti mimo citlivé 

Ošetření pro hloubkovou detoxikaci, projasnění a viditelné omlazení pleti. Zahrnuje povrchové čištění pleti, chemický peeling 10% Alissa, aplikaci aktivního séra, laserové ošetření, masáž obličeje i dekoltu dle výběru, přiložení masky a nanesení krému. Časová náročnost je cca 70 minut.
Cena od 590 Kč

Zklidňující ošetření na citlivé a náročné typy pleti

Cílem je regenerace a zklidnění intolerantní pleti. Zahrnuje povrchové čištění, gelový peeling enzymatický, aplikaci aktivního séra, laserové ošetření, masáž obličeje i dekoltu dle výběru, přiložení masky a nanesení krému. Časová náročnost je asi 60 minut.
Cena od 590 Kč

Hloubková hydratace pro všechny typy pleti

Kvalitní kosmetické prostředkyOšetření zmírní pocit pnutí suché pleti, podpoří hydrataci a zajistí její udržení v pleti. Zahrnuje povrchové čištění, mořský enzymatický peeling, aplikaci aktivního séra, laserové ošetření, masáž dle výběru, přiložení masky a nanesení krému. Časová náročnost je asi 60 minut.
Cena od 550 Kč

Hedvábné ošetření na první vrásky

Ošetření pro sametově hebkou, projasněnou a hladkou pleť. Zahrnuje povrchové čištění, mořský enzymatický peeling, aplikaci aktivního séra, laserové ošetření, masáž dle výběru, přiložení masky a nanesení krému. Časová náročnost je asi 60 minut.
Cena od 550 Kč

Intenzivní lifting proti vráskám

Procesy využívajícími nejmodernější technologie dochází k vypnutí i hlubokých vrásek, pleť se stává prozářenou a hebkou. Zahrnuje povrchové čištění, mořský enzymatický peeling, aplikaci aktivního séra, masáž dle výběru, přiložení laserové masky s laserovým ošetřením a nanesení krému. Časová náročnost je cca 70 minut.
Cena od 590 Kč

Omlazující luxusní kaviárová kůra

Ošetření zpevní a projasní pleť, zjemní vrásky a dodá minerály a proteiny. Zahrnuje povrchové čištění, enzymatický peeling, aktivní sérum, laserové ošetření, masáž dle výběru, přiložení masky a nanesení krému. Časová náročnost je asi 70 minut.
Cena od 590 Kč

Čokoládové hýčkání pro unavenou, povadlou a stresovanou pleť

Čokoládové ošetření pleť silně hydratuje, vyživuje, vyhlazuje vrásky a celkově zpomaluje stárnutí. Zahrnuje povrchové čištění, enzymatický peeling, aktivní sérum, laserové ošetření, masáž dle výběru, nanesení alginátové čokoládové masky a krém. Časová náročnost od 70 minut.
Cena od 590 Kč

Kolagenová kůra pro náročnou pleť proti tvorbě vrásek

Ošetření s extra omlazujícím účinkem proti vráskám s projasněním pleti a liftingovým efektem. Zahrnuje povrchové čištění, enzymatický peeling, aplikaci kolagenu a aktivního séra, laserové ošetření, masáž dle výběru, přiložení alginátové kolagenové masky a nanesení krému. Časová náročnost od 70 minut.
Cena od 590 Kč

Ošetření s kmenovými buňkami proti vráskám

Absolutní novinkou ve světě kosmetiky je metoda vyhlazení mimických vrásek kmenovými buňkami z pupenů jabloně, rostoucí v nejčistší přírodě ve Švýcarsku. Ošetření zahrnuje odlíčení, peeling, aplikace speciální masky a následnou liftingovou masáž krku, obličeje a dekoltu koncentrovaným sérem obohaceným retinolem a kaviárem pro zvýšení účinku. Na závěr liftingový krém. Časová náročnost je 70 minut.
Cena  od 890 Kč

Chemický peeling BIOLINE Primaluce

Vhodné zejména při hyperpigmentaci, aknózní a stárnoucí pleti, výsledkem je hladší a zářivější, mladší, jemnější a čistší pleť bez poskvrnky. Amule obsahují až 40% koncentraci AHA kyselin v kombinaci s PHA kyselinami. Jejich výhodou je naprostá bezbolestnost, bezprostředně po aplikaci je pleť zářivá a projasněná. Ošetření zahrnuje odlíčení, aplikaci ampule a kompenzačního séra, laserové ošetření, masku a krém. Trvá cca 60 minut a cena jednoho ošetření obličeje je 590,-Kč. Minimální počet aplikací formou kůry je 3 na projasnění, na hloubější regeneraci je nutné absolvovat 6-9 ošetření v týdenních intervalech. Je nutné také zakoupit krém na následné domácí ošetření.

Všechna pleťová ošetření si vychutnáte na vyhřívaném kosmetické lehátku nebo masážním lůžku, dle Vaší volby.

Objednete se a přijďte se nechat hýčkat!

Aktuality

13.07.2015 13:44
Na domácí péči nyní novinka - aqua senzation gel, intenzivní hydrogel určený na všechny typy pleti. Lehký 24 hodinový gel dokonale hydratuje a...
07.11.2014 10:20
Až do konce roku si můžete dopřát při kosmetickém ošetření i teplou parafínovou koupel rukou. Z vysušené, zestárlé a vnějšími vlivy poškozené kúže...